Pine Nuts, Raw Organic

2 950 Lekë
Stika pishe te pasura me Proteina, Tiamine dhe Magnez. Pa sheqer, Pa kolesterol, Pa natrium.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Stikat e pishës janë të ngjashme me farat e lulediellit dhe janë të pasura me proteina, Tiaminë dhe Magnez. Ideale për tu konsumuar si vakt i lehtë, për tu shtuar në sallatë ose gatime të tjera.

Përdorimi: sipas dëshirës, në sallata ose gatime të tjera

Paketimi: 227 g

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

170

 

Sheqer

0 g

 

Kalori nga yndyrnat

140

 

Proteina

7g

14%

Totali yndyrnave

15 g

23%

Vitaminë A

 

0 %

Yndyrna te saturuara

2 g

10%

Vitaminë C

 

0 %

Transyndyrna

0 g

 

Kalcium

 

0 %

  Kolesterol

0 mg

0%

Hekur

 

15 %

Natrium

0 mg

0% 

Tiamin

 

15 %

Totali i karbohidrateve

4g

1%

Magnez

 

15 %

Fibra dietike

1 g

4 %

     
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.