Caviar Extract

2 500 Lekë
Super trajtim energjizues, revitalizues, rigjenerues per te gjitha llojet e lekures. Ampula me formulim special, me ekstrakt havjari, acid hialuronik dhe ekstrakt Artemia.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10242

Rezultati i trajtimit:

Revitalizim i lekues se lodhur dhe te zbehte

Mbrojtje nga radikalet e lira

Stimulimi dhe rigjenerimi i qelizave te reja

Parandalon plakjen e parakohshme te lekures 

Perdorimi: Aplikoni ampulen ne lekuren e pastruar.

Paketimi: 7*2 ml

Perberja: Ekstrakti i Havjarit stimulon rigjenerimin e qelizave te reja ,mikroqarkullimin dhe oksigjenemin e mire te lekures

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI LUTI DYLI_SHKODERTRUSH_SHKODER
FARMACI DAJTITirane0682000601
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI DENADA_TRTIRANE0692915733 / 0692915783
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI TANATirane042238286
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.