DEFENCE SUN Food supplement

€18.22
Suplement ushqimor i cili pergatit trupin per ekspozimin ne diell.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2893

Permban:

Beta-karoten,Vitamin C & E: Antioksidant te fuqishem.

Zink & baker: Mbrojne qelizen nga stresi oksidativ.

Patenta B-glukan & L-karnitine: Patente e perberesve qe stimulojne sistemet natyrale te mbrojtjes se lekures dhe luftojne radikalet e lira.

Perdorimi: Merrni nje tablete ne dite pas ushqimit. Filloni trajtimin 20-30 dite para ekspozimit ne diell dhe vazhdojeni gjate gjithe periudhes se ekspozimit.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.