Aloe Vera Succo + Forte con Mirtillo

1 620 Lekë
Suplement ushqimor me baze leng te perqendruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera dhe leng Boronice.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme

Suplement ushqyes me bazë lëng të përqëndruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera. Xheli që ndodhet brenda gjetheve të Aloe vera favorizon funksionet detoksifikuese të organizmit.

Lëngu i përqëndruar i Boronicës ka shumë benefite për organizmin, ndër të cilat stimulon qarkullimin e zemrës dhe lufton radikalet e lira.

Përdorimi: 1-2 bustina në ditë, me stomakun plot, sic janë ose të holluara me ujë.

Paketimi: 24 bustina x 20 ml

Lëng i përqëndruar nga tuli i gjetheve pa lëkurë Aloe Vera

39,92 ml

Lëng i përqëndruar Boronice

120 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.