Karbofin Forte 30 naturcaps

720 Lekë
Suplement ushqyes 100% natyral, me baze Karbon vegjetal, Finok, Kamomil dhe vajra esenciale, per eleminimin e gazrave ne zorre dhe qetesimin e dhimbjeve intestinale, permiresimin e tretjes dhe rregullimin e aktivitetit intestinal.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes 100% natyral, me  bazë  Karbon vegjetal, Finok, Kamomil dhe vajra esenciale, për eleminimin e gazrave në zorrë dhe qetësimin e dhimbjeve intestinale, përmirësimin e funksioneve fiziologjike të tretjes dhe rregullimin e aktivitetit intestinal.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë me ujë, pas ushqimit nëse presioni abdominal shkaktohet nga proceset e tretjes, në të kundërt larg vakteve.

Paketimi: 30 tableta x 375 mg

Karbon aktiv

100 mg

Kamomil pluhur

40 mg

Finok i ëmbël pluhur

190 mg

Kamomil e.s. tit. 0,3%

30 mg

Finok i ëmbël e.s. tit. 0,5%

60 mg

Finok i ëmbël o.e.

1 mg

Angelica e.s. 4/1

50 mg

Mente o.e.

1 mg

Anice Verde o.e.

1 mg

   

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI ORANGE 020rruges "Myslym Shyri", Tirane, Orange 0200692209778
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci MARIANIRr. Don Bosko Nr 9/511-N12 Tirane
Farmaci VODO PHARMATIRANE, Rr. Bedri Karapici 0694435298
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI AMELIATirane0682051408
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI EMATirane0684054733
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI EREL TIRANETIRANE0698192445
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI BLERTA ROSHITirane042400526
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
Farmaci NR 1 (Nevreze Xhafa)Sarande085222493 0692318669
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE042359286 / 0692065008
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692211750 / 0692940993
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI 17Tirane
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI Nr 13Sarande085222137
FARMACI BIOSTirane044302778
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.