Karbofin Forte 30 naturcaps

720 Lekë
Suplement ushqyes 100% natyral, me baze Karbon vegjetal, Finok, Kamomil dhe vajra esenciale, per eleminimin e gazrave ne zorre dhe qetesimin e dhimbjeve intestinale, permiresimin e tretjes dhe rregullimin e aktivitetit intestinal.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes 100% natyral, me  bazë  Karbon vegjetal, Finok, Kamomil dhe vajra esenciale, për eleminimin e gazrave në zorrë dhe qetësimin e dhimbjeve intestinale, përmirësimin e funksioneve fiziologjike të tretjes dhe rregullimin e aktivitetit intestinal.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë me ujë, pas ushqimit nëse presioni abdominal shkaktohet nga proceset e tretjes, në të kundërt larg vakteve.

Paketimi: 30 tableta x 375 mg

Karbon aktiv

100 mg

Kamomil pluhur

40 mg

Finok i ëmbël pluhur

190 mg

Kamomil e.s. tit. 0,3%

30 mg

Finok i ëmbël e.s. tit. 0,5%

60 mg

Finok i ëmbël o.e.

1 mg

Angelica e.s. 4/1

50 mg

Mente o.e.

1 mg

Anice Verde o.e.

1 mg

   

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI DAJATirane0692654644
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI LAURETA GJOKA VLVlore
Farmaci DITE E NATE (Rr Elbasanit)Tirane Rr Elbasanit Kulla park gate kt 10692948817/ 0696134810
FARMACI Dite Nate Zog i ZiZogu i ZI TIRANE692512558/ 0697819239
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI EREL TIRANETIRANE0698192445
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692940993
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI MISHELDURRES0674044040
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI NR 1_Don BoskoRr.Don Bosko_Tirane0693786953 , 044819730
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE692425782/ 0695291361
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI FARMA PRIMA TIRANE21 dhjetori TIRANE694813693
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
IMI FARMAIsuf Elezi Pallatet COLOMBO 2 TIRANE
FARMACI EGIAN 1_TRTIRANE0675854266 ,0695226801
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571, 0696561909
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Farmaci MARIANIRr. Don Bosko Nr 9/511-N12 Tirane0683543407
FARMACI FLORITirane0672000707
Farmaci Suela KjKavaje, Mali i Robit, Perballe Qendres Shendetsore0693756402
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI DITE NATE 2 Tirane Tirane Rruga Sulejman Delvina_St.Dinamo692948817/ 0694435298
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI BLERTA ROSHITirane0699183113
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
Farmaci GenesisRr. Kavajes, Qendra GKam kati 2 Tirane0692336305
FARMACI ANILA_FRLagja 1 Maji_Fier695147247
FARMACI JORI_TRTIRANE0694838942
FARMACI IDEA FARM TIRANERruga Mine Peza TIRANE0673744402 , 0673050770
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE0682020169
FARMACI REGISA PATOS 2 _FRPATOS FIER
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226
Farmaci Kristal Alketa CelaFier ,Patos lagjja 29 Rr Thoma Rrudha0692085226
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI INEATirane
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT695601728
FARMACI MATADurres0682078231
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI NACIONALTirane0688408616
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.