Erbe della Notte Activ

1 450 Lekë
Suplement ushqyes 100% natyral me ekstrakte bimore te Pasiflora, Valeriana, Escolzia dhe Biankospino qe permiresojne cilesine e gjumit; eleminojne shqetesimet e fjetjes dhe sigurojne nje gjume te thelle dhe te rehatshem.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes 100% natyral me ekstrakte bimore të Pasiflora, Valeriana, Escolzia dhe Biankospino që përmirësojnë cilësinë e gjumit; eleminojnë shqetësimet e fjetjes dhe  sigurojnë një gjumë të thellë dhe të rehatshëm. Biankospino dhe Pasiflora nxisin relaksimin dhe mirëqënien mendore në rast stresi.

Naturcaps përbëhen nga fibra bimore totalisht naturale tepës (tapioca) fermentuar; pa ngjyrues artificiale lehtesisht e tretshme nga trakti gastro-intestinal dhe e përshtatshme për veganët.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë, mundësisht në darkë para se të shtriheni për të fjetur.

Paketimi: 50 kapsula x 620 mg

Valeriana e.s. tit. 0,42%

300 mg

Escolzia e.s. tit. 0,5%

200 mg

Passiflora e.s. tit. 3-4%

300 mg

Biancospino

100 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, produkte peshku, gluten, laktozë, OMG, ëmbëlsues, sheqer.

Produkt Vegan

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI FLORITirane
Farmaci PHARMA BRIELTirane Rruga Irfan Tomini pll 8/3 shk10695235350
FARMACI MEDICAL CARE SUPPLIESRruga Pjeter Bogdani Tirane0696669313
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI ALD & JONVORE047600060
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI LATO TRTIRANE,PRANE SHKOLLES BASHKUAR (ISH-F.RENOL)0693177715
FARMACI HASA TIRANEKamez TIRANE0694423554
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
Farmaci ALBANI-SHLagje V Kushi-Shkoder665585491
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI STELA TRTirane0672238462
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI XHELILI Tirane Tirane Allias0697825798 , 0699479409
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI FARMA PRIMA TIRANE21 dhjetori TIRANE694813693
FARMACI ERILDA SAUKSAUK TIRANE0693588502 , 0697890385
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI FATJONI_TRTEK KMY_TIRANE45200130 ,0698339994
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI NIKEDA VOREVORE672178065
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE044313131
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI DOKU_TRTirane, prane ambulances Bregut Lumit
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI EURO FARMA 9_TRTirane04523559 / 0686466038
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI KLARA_TRTirane,BLV ZOGI I 0692611624
FARMACI LIKATirane Rruga 4 Deshmoret042241003
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
Farmaci AVI & ORN Tirane Kamez Bulevardi blu pll Ana Konstruksion 0682043077
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci EnxhiTirane Blv Bajram Curri Pll Jon 2000 kt 1
FARMACI YMERI TIRANEBabrru TIRANE0697565464 , 0694524186
Farmaci Shoshi ShkoderShkoder lagjja Tre Heronjt Rr Marin Bicekemi 0692418181
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
FARMACI BETA _K. ParisitKom Parisit-TIRANE 0694890175
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI LIVIDA 1Tirane0695545372
FARMACI HOBDARITirane042233183
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI ENAFARMATirane692976138
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI LIFETirane042245522
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI JONA_PGPOGRADEC0693311821

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of Bone Strength Capsules
2 200 Lekë
Picture of Hyaluronic Acid 100 mg Liquid
4 500 Lekë
Picture of 7-KETO 100 mg Veg Capsules
3 240 Lekë
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.