Pancia-Fianchi - Bruciasnel

4 500 Lekë
Suplement ushqyes i cili permireson performancen fizike dhe rrit termogjenezen, duke ndihmuar organizmin ne shkrirjen e yndyrnave.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2616

Permban:

Sinetrol® - perzierje e biofenoleve te nxjerra nga qitro, te cilat permiresojne aktivitetin lipolitik dhe performancen fizike.

Guarana - e pasur me kafeine, eshte perdorur ne mjekesine bimore per fuqine e saj kunder lodhjes.

Tirozina - aminoacid i stimulon djegien e yndyrnave.

Citrus aurantium - i pasur me synefrine, stimulon termogjenezen duke permiresuar djegien e yndyrnave.

Karnitina - aminoacid qe permireson lipolizen dhe redukton lodhjen.

Kromi - ndihmon ne reduktimin e ndjenjes se urise, rrit metabolizmin dhe nxit eleminimin e lengjeve te teperta nga organizmi. 

Kopra dhe qimnoni (cumin) - kane efekt karminative dhe parandalojne problemet me kolikat e barkut.

Perdorimi: 1 tablete ne mengjes dhe nje ne dreke pas buke. Nuk rekomandohet gjate shtatzenise dhe laktacionit.

Paketimi: 32 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitSuplemente
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.