Integratore Alimentare Plus&Up

€24.70
Suplement ushqyes i cili stimulon hormonin e rritjes qelizore dhe rikthen trofizmin e kolagjenit, duke ndihmuar keshtu ne tonifikimin e gjoksit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0772

Permban:

Glicine, kolagjen aktiv, fenugreek (trendelina yzenlike) - ndihmojne ne rritjen e qelizave te gjirit dhe muskujve rreth gjoksit.

Pueraria lobata dhe sumbullarja - te pasura me fitoestrogjene dhe antioksidante.

Perdorimi: 2 tableta ne dite per te pakten 2 muaj. Nuk rekomandohen ne shtatzeni dhe gjate laktacionit.

Paketimi: 30 kapsula

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Suplemente
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.