Multicomplex Senior

1 000 Lekë
Suplement ushqyes i perbere nga 13 vitamina dhe 12 minerale perfshire Coenzime Q10, i cili furnizon organizmin me nje doze suplementimi te ketyre perberesve. Formule e kompletuar dhe e balancuar per te rritur pas moshes 50 vjec.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes i përbërë nga 13 vitamina dhe 12 minerale përfshirë Coenzimë Q10, i cili furnizon organizmin me një dozë suplementimi të këtyre përbërësve. Formulë e kompletuar dhe e balancuar për të rritur pas moshës 50 vjec.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 30 tableta x 1440 mg 

Vitamina A 800,0 mcg

Vitamina B6 1,4 mg

Vitamina D 5,0 mcg

Hekur
5,4 mg

Mangan
2,0 mg

Tiamina (Vit.B1)
1,1 mg
Vitamina H (Biotina)
50,0 mcg
Vitamina E 12,0 mg Jod
105,0 mcg
Molibden
25,0 mcg
Riboflavina (Vit.B2) |
1,4 mg
Ac. folik
200,0 mcg
Vitamina K 30,0 mcg Kalcium
215,0 mg
Bakër
0,5 mg
Niacina (Vit.PP)
16,0 mg
Vitamina B12 2,5 mcg Klorur
120,0 mg
Fosfor
105,0 mg
Selenium
30,0 mcg
Vit. B5 (Ac. pan­to­te­ni­k)
6,0 mg
Vitamina C 80,0 mg Krom
40,0 mcg
Magnez
100,0 mg
Zink
6,0 mg
Coenzima Q10 10,0 mg        

Nuk përmban: Aroma artificiale, produkte qumështi, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
FARMACI JONA_PGPOGRADEC0693311821
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres052220408 / 0694766866
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI VALBONATirane0692113487
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci AVI & ORN Tirane Kamez Bulevardi blu pll Ana Konstruksion 0682043077
FARMACI SINANI_VLRruga Hajredin Haxhiraj-Vlore0682035533
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI EREL TIRANETIRANE0698192445
FARMACI LINDA_FIERPATOS_FIER697705989
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.