Diurerbe Forte tavolette

€9.72
Suplement ushqyes me baze ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez qe favorizojne drenimin e likideve te teperta dhe reduktojne mbajtjen e ujit. Diureza e organizmit kontribuon ne ruajtjen e ekuilibrit elektrolitik.
Availability: In stock
SKU: 0862

Suplement ushqyes me bazë ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez që favorizojnë drenimin e likideve të tepërta dhe reduktojnë mbajtjen e ujit. Diureza e organizmit kontribuon në ruajtjen e ekuilibrit elektrolitik.

Diurerbe tabletë përmban ekstrakte bimore të cilat eleminojnë likidet e tepërta. Potasiumi dhe Magnezi ruajnë ekuilibrin e elektroliteve.

Përdorimi: 2 tableta në ditë, të shoqëruara me shumë ujë dhe larg vakteve. Për të favorizuar efektivitetin e produktit këshillohët të pihet të paktën 1-1.5 litra ujë.

Paketimi: 40 tableta x 1350 mg

Betula pendula

300 mg

Betula pubescens

300 mg

Pilosella e.s. tit. 1%

500 mg

Ortosiphon e.s. tit. 0,2%

200 mg

Verga d’oro e.s.

200 mg

Gramigna e.s.

100 mg

Equiseto e.s. tit. 2%

100 mg

Potasium

300 mg

Magnez

112,5 mg

Klorur

285,4 mg

       

Nuk përmban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
FARMACI LINDA ELBElbasan
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI YMERI TIRANEBabrru TIRANE0697565464 , 0694524186
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.