Prosterbe

2 100 Lekë
Suplement ushqyes me baze ekstrakte bimore (Saw Palmeto, Epilobi dhe Boronice e kuqe) per mirefunksionimin e aparatit uro-genital, prostates dhe rrugeve urinare.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë ekstrakte bimore (Saw Palmeto, Epilobi dhe Boronicë e kuqe) për mirëfunksionimin e aparatit uro-genital, prostatës dhe rrugëve urinare.
Saw palmetto dhe Epilobi nevojiten për funksionin normal të prostatës. Saw palmeto dhe Boronica e kuqe favorizojnë drenimin e likideve, ndihmojnë në problemet e urinimit të shpeshtë dhe të vështirësuar. Boronica e kuqe dhe Epilobi kanë veprim antioksidant.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë të shoqëruar me shumë ujë. Produkti duhet përdorur minimumi për 30 ditë për shkak të origjinës bimore.

Paketimi: 30 kapsula x 800 mg

Saw palmetto e.s. tit. 28%

286 mg

Acide yndyrore

80 mg

Epilob e.s. tit. 2%

200 mg

Flavonoide tot. si hiperokside

4 mg

Boronicë e kuqe e.s. tit. 40%

50 mg

Proantocianidine

20 mg

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI 17Tirane
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI SHAKAJ_TRTIRANE 693959997
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE692425782/ 0695291361
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI EURO FARMA 9_TRTirane0686466038 , 4523559
farmaci Nr 2-Parruc-SHParruc-Shkoder
FARMACI ERILDA SAUKSAUK TIRANE0693588502 , 0697890385
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
Farmaci MARIANIRr. Don Bosko Nr 9/511-N12 Tirane0683543407
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI BLERTA ROSHITirane0699183113
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI FARMAVITA 7_TRDon Bosko Tirane
Farmaci ORANGE 003 FARMACI SHPKTirane, Rruga 3 Deshmoret , objekti 3/3 shk 3 0675982813, 0692209778
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI DYLBERE AGO Tirane Tirane SAUK0693317040
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI FARMAVITTA 3_TRTIRANE , RR 'SIRI KODRA'
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571, 0696561909
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO0694893930
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI ELIO (Eljon Zekaj)Rruga Reshit Collaku Tirane0672225555
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI NIKATirane0699150030
Farmaci Matilda Divjaku FR-SheganFier-Shegan0694413396
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.