Erbe della Notte gocce

€6.32
Suplement ushqyes me baze ekstrakte bimore te Escolzia, Pasiflora, Kamomilit, Blirit dhe Valeriana te cilet favorizojne relaksimin mental per nje gjume te thelle dhe te rehatshem.
Availability: In stock
SKU: 0875

Suplement ushqyes me bazë ekstrakte bimore të Escolzia, Pasiflora, Kamomilit, Blirit dhe Valeriana të cilët favorizojnë relaksimin mental për një gjumë të thellë dhe të rehatshëm.

Përdorimi: 3 Pikatore (të barazvlefshme me 2 ml) të holluara me pak ujë.

Paketimi: 50 ml

Escolzia

104,4 mg

Passiflora

104,4 mg

Biancospino (Crataegus pentagyna)

16,3 mg

Biancospino (Crataegus monogyna Jacq.)

16,3 mg

Kamomil lule

31,2 mg

Bli (Tilia cordata)

13,44 mg

Valeriana (Rrënjë)

10,2 mg

Bli (Tilia Platyphyllos scop.)

3,36 mg

Nuk përmban: Alkol, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI 17Tirane
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI DITE NATE 8 (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI DEGATirane0682079567
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI Grupi Mjeksor Komuna e ParisitTIRANE Rr"Grigor Heba"Selite e Vogel, Pll 6 katesh0696030760
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI ARNISA TiraneBulevardi "Shqiperia" Godina Agimi,hyrja 9 Tirane0692334184 / 0697496801
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
Farmaci Orange Farmaci 029 Tirane Rr.Don Bosko, Pall i Vizion +
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI ISAKU 2 DurresRr.Aleksander Goga Durres0684654993
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI MEDIKAMENTATIRANE
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.