Echinaid Estratto Puro Analcolico

650 Lekë
Suplement ushqyes me baze ekstraktet e bimes Echinacea Purpurea dhe Echinacea Angustifolia.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë ekstraktet e bimës Echinacea Purpurea dhe Echinacea Angustifolia. Këshillohet përdorimi që nga fillimi i muajve të ftohtë për të forcuar mbrojtjen natyrale fiziologjike për një përgjigje imunitare më të shpejtë dhe efikase.

Përdorimi: 15-20 pika sic janë ose të holluara me pak ujë.

Paketimi: 50 ml 

Echinacea purpurea e.s. tit. 4:1

227,2 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aroma artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
Farmaci ALBANI-SHLagje V Kushi-Shkoder665585491
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0682290055 , 0676121290
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.