GinsengPlus naturcaps

900 Lekë
Suplement ushqyes me baze ekstraktet e Ginseng Korean, siberian, Guarana, Cola, Karnitine, Kreatine, vitamine C dhe E te cilet njihen per vetite e tyre tonike.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë ekstraktet e Ginseng Korean, siberian, Guarana, Cola, Karnitinë, Kreatinë, vitaminë C dhe E të cilët njihen për vetitë e tyre tonike. Ginseng, Cola e Guarana veprojnë në rast lodhje fizike dhe mendore. Eleuthero favorizon memorien dhe funksionet conjitive. Vitamina C kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë. Përmban kafeinë (9mg/dozë).

Përdorimi: 2 kapsula në ditë, mundësisht në mëngjes.

Paketimi: 30 kapsula x 530 mg

L-Carnitinë

360 mg

Kreatinë

100 mg

Ginseng e.s. tit.12%

40 mg

Vitaminë C

180 mg

Guarana e.s. tit. 10%

50 mg

Cola fara e.s. tit. 10%

40 mg

Eleuthero e.s. tit. 5%

10 mg

Vitaminë E

10 mg

   

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI ARJANA DURRESDURRES
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
ELEZI FARM_SH.P.K Tirane Tirane FARMACI BESI- Rr.Qemal Stafa
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571, 0696561909
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI TANJA DURRESDurres682626260
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.