Fermental Max naturcaps

880 Lekë
Suplement ushqyes me baze fermente laktike vitale (sporet e Bacillus coagulans), FOS, vitaminat e grupit B dhe Aloe Vera te cilat favorizojne mireqenien e zorreve dhe normalitetin intestinal.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë fermente laktike vitale (sporet e Bacillus coagulans), FOS, vitaminat e grupit B dhe Aloe Vera të cilat favorizojnë mirëqënien e zorrëve dhe normalitetin intestinal.

*Naturcaps përbëhen nga fibra bimore totalisht naturale tepës (tapioca) fermentuar; pa ngjyrues artificiale lehtesisht e tretshme nga trakti gastro-intestinal dhe e përshtatshme për veganët.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë larg vakteve.

Paketimi: 20 kapsula x 400 mg

Bacillus coagulans

2 miliard spore

FOS (Fruktooligosakaride)

150 mg

Aloe Vera

20 mg

Vitaminë B6

1,4 mg

Vitaminë B2 (Riboflavina)

1.4 mg

Vitaminë B1 (Tiamina)

1,1 mg

Vitaminë B12

2,5 mcg

   

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI DRITA.J_TRTirane,prane maternitetit te ri0697842067
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE692425782/ 0695291361
FARMACI DITE NATE 2 Tirane Tirane Rruga Sulejman Delvina_St.Dinamo692948817/ 0694435298
FARMACI DYLBERE AGO Tirane Tirane SAUK0693317040
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane0695792505 , 0675789663
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.