NO DOL capsule

1 400 Lekë
Suplement ushqyes me baze Glukozamine, Kondroitine, MSM, Manganese, Artiglio del Diavolo dhe Aloe Barbadensis, i cili favorizon mireqenien e shpindes, artikulacioneve dhe tendinave.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë Glukozaminë, Kondroitinë, MSM, Manganese, Artiglio del Diavolo dhe Aloe Barbadensis, i cili favorizon mirëqënien e shpindës, artikulacioneve dhe tendinave.

Glukozamina dhe Kondroitina janë përbërës të kartilagjeve, Artiglio del diavolo ndihmon në funksionin artikular. Manganezi kontribuon në formimin normal të indit lidhor dhe mirëmbajtjen e kockave.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 60 tableta x 750 mg

Sulfat Glukosamine

500 mg

Sulfat Kondrotine

200 mg

MSM (Metil Sulfonil Metano)

200 mg

Artiglio del Diavolo

200 mg

Aloe Vera

30 mg

Manganese

10 mg

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
FARMACI FIRDEUSDurres692180397
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI RISTOTirane0695758202
FARMACI FLORITirane
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI NOEL Tirane Tirane Prane Diplomat-20693397839
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
FARMACI BORA_BRURE VAJGURORE_BERAT693919108
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI LINDA ELBElbasan
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI DITE NATE 2 Tirane Tirane Rruga Sulejman Delvina_St.Dinamo692948817/ 0694435298
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI BARDHI TIRANEKMY - TIRANE692665614
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI BLERTA ROSHITirane042400526
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226 / 0684025975
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
Farmaci Matilda Divjaku FR-SheganFier-Shegan0694413396
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI HASA GOLEMGOLEM Durres0696433075
FARMACI NEFRI KORCEKORCE0695261695
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Farmaci LUMATirane Rruga Shemsi Haka 0684820040
FARMACI Gerta M.PEZAM Peza_Tirane0697852228 / 0672031594
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.