Biocollagenix Polvere

3 000 Lekë
Suplement ushqyes me baze Kolagjen marin te hidrolizuar te tipit I dhe III, ne formen me te paster, ne trajte pluhuri.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë Kolagjen marin të hidrolizuar të tipit I dhe III, në formën më të pastër, në trajtë pluhuri.

Kolagjeni është proteina kryesore e indit lidhor në trupin tonë. Ka disa lloje kolagjeni në trupin e njeriut: 75% e lëkurës përbëhet nga kolagjen të tipit I dhe III, të cilët i japin lëkurës tonë tonusin, elasticitetin dhe rezistencën e duhur. Kolagjeni i tipit III është tipi i dytë i kolagjenit më të cilin trupi i njeriut është më i pasur, por është i pari që fillon të reduktohet me moshën, prandaj për të ndihmuar në rivendosjen e elasticitetit të lëkurës është shumë i rëndësishëm suplementimi me të. Rekomandohet për përdorime afatgjatë, i alternuar me Biocollagenix flakon.

Përdorimi: 1 masë e gjysëm (e barabartë me 5 g) në një gotë me 150 ml ujë, në darkë para gjumit. Rekomandohet të hidhet në fillim pluhuri dhe pastaj të shtohet sasia e nevojshme e ujit. Përziejeni derisa masa të shkrihet plotësisht.

Kolagjen i hidrolizuar tipi I dhe III (nga peshqit)

5000 g

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aroma artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer dhe ëmbëlsues.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
API ALPHARMA (V.Pasha)Rruga Vaso Pasha-Tirane0692030001
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.