Multicomplex Vitality

1 220 Lekë
Suplement ushqyes me baze Potasium dhe Magnez, kriperave minerale, Coenzime Q10 dhe Taurine.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë Potasium dhe Magnez, i cili furnizon organizmin me këto minerale që zhvillojnë shumë funksione të rëndësishme, ndër to dhe mirëmbajtja e funksionit muskular. Përvec kripërave minerale, Potasium dhe Magnez përmban dhe Coenzimë Q10 dhe Taurinë.

Përdorimi: 2-3 bustina në ditë, të holluara në 500 ml ujë.

Paketimi: 20 bustina x 4 g

Potasium

450 mg

Magnez

114 mg

Taurinë

7,5 mg

Coenzima Q10

3,75 mg

Nuk përmban: Aroma artificiale, ngjyrues artificialë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci.alTirane Rruga Grigor Heba, okjekt 2kateshe, kati 10692089606
FARMACI AMELIATirane0682051408
FARMACI SINANI_VLRruga Hajredin Haxhiraj-Vlore0682035533
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI ANI-S_VLOREVLORE683536695
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI LIVIDATirane0695545372
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.