Rigenforte retard naturcaps

1 050 Lekë
Suplement ushqyes me BIOTINAX (formule e patentuar, e perbere nga Biotina, Metionina dhe Cistina), vitamina dhe minerale per floke te shendetshem.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me BIOTINAX (formulë e patentuar, e përbërë nga Biotina, Metionina dhe Cistina), vitamina dhe minerale. Biotina dhe Seleni ndihmojnë në mirëmbajtjen e flokëve të shëndetshëm. Zinku ushqen flokët dhe thonjtë. Bakri favorizon pigmentimin e flokëve. Vitamina E kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Zgjidhja ideale për flokët e dëmtuar dhe pa jetë.

Kapsula Retard Bifazike: Kapsulë speciale, që përmban brënda 4 mikrotableta, me teknologji të patentuar nga Esi, shpërbërja e të cilave bëhet e diferencuar dhe e ngadaltë, për t’i garantuar organizmit marrjen e plotë të ushqyesve, në mënyrë graduale.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 30 kapsula x 708 mg

L-Metioninë

250,0 mg

L-Cistinë

50,0 mg

Ac. pantotenik (Vit. B5)

9,0 mg

Vitaminë E

7,8 mg

Zink

7,5 mg

Vitaminë B6

2,1 mg

Bakër

1,0 mg

Acid folik

300,0 mcg

Selen

55,0 mcg

D-Biotina

50,0 mcg

Nuk përmban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VIVA TIRANEKOMBINAT TIRANE692883699
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI FARMAMED_TRTirane,Rr"Sander Prosi",Njesi Nr 7, 6/492-N0697821502
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI MISHELDURRES052420402 / 0694000060
Farmaci Green PharmaTirane Kashar Yzberisht Rr Nexho Konomi pll A4 kt10692560016
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Alteafarma_FRFier0693149630 / 0696371468
FARMACI FARMANORDTirane0682062820
Farmaci Farmavitta 6 (M.Shyri)Rruga Myslym Shyri,pallati 60,kati l Tirane0692033611
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI HOBDARITirane042233183
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI VALBONA VLVlore033232702 / 0695809057
FARMACI SELVIA_TRTIRANE0697480772
Farmaci Dite E Nate (Brryli)Tirane Tek Brryli
FARMACI DITE NATE (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
FARMACI BERTI PRENJASPRENJAS0684095658
Farmaci Perparim JazexhiuBerat0697246152
FARMACI KOLA TIRANEUnaza e re TIRANE0696564654
FARMACI SHEHUTirane0672071010
LIFEMED SHPK (Farmci Imifarma 6)Tirane Rruga Reshit Petrela nr 870674089009
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
FARMACI A&A Tirane Tirane Fresku682705124
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI XHOI (Anilda beharaj)-FRFIER
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
Farmaci Shoshi ShkoderShkoder lagjja Tre Heronjt Rr Marin Bicekemi 0692418181
Farmaci Endri 2Rr. Ali Demi, ish merkata, njesia 03, Tirane04225544 ,0699417444
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI VINEA_TRPrane Astirit_Tirane694618825
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI ARDI TIRANETIRANE0692089899
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI NACIONALTirane0688408616
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
FARMACI KLOE TRTIRANE0692320355
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi042200255
FARMACI HELPTIKA DEVOLLDevoll Korce0684023127
FARMACI INA 3_Fier SheganFier Shegan692743799
Farmaci NR 1 (Nevreze Xhafa)Sarande085222493 0692318669
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226 / 0684025975
FARMACI RIGERS PRANE SELVISE - TIRANE0672003142
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
Farmaci Orkidea Rruga Princ Vidi,ndertesa nr 50/51 Tirane0694848731
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI ILIR B-07Tirane042232173 / 0672018278
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI GREKE 2 ELBASANLagja Kongresi i Elbasanit, 28 Nentori Elbasan0695295190
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI ILDA FARMA NR.2Lunder Farke Rruga e Vilave 0693317040
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI UNOTirane0692565666
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci Smerald 2Tirane Rruga Panorama Kompleksi Erjoni Shpk0694098703
FARMACI B&B SAUKSauk_Tirane0698767549
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE042359286 / 0692065008
FARMACI LEO FARMATirane0692642920
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI LIFETirane042245522
FARMACI KEMILATirane
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Farmaci Teuta- BRBERAT0684391564
FARMACI INTERNACIONAL_2006Shkoder0692462090
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI SHAKAJ_TRTIRANE 693959997
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI MILANO_TR (Unaza e Re)Tirane0697857976
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
FARMACI BARDHI H&BShkoder0682097990
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
FARMACI ELIO PGPogradec696458108
Farmaci GJIKNURI Vlore Rruga Pelivan Leskaj lagjja 10 korriku 0672027908
FARMACI ELA B PG.POGRADEC0693275931
Orange Farmaci 022Tirane Rr. Qamil Guranjaku
FARMACI EVI_VL (Adhurim Hoxha)VLORE
FARMACI KANANITirane0672599599
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI LULETA SHKODERPrane Hotel Rozafa_SHKODER022254996 / 674619596
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.