GinkgoMax memory

1 550 Lekë
Suplement ushqyes me ekstrakte te standardizuara dhe te titruara te Ginkgo Biloba dhe Bacopa Monnieri, me fosfatidilserine, Glutamine, Magnez dhe Vitamine B6.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me ekstrakte të standardizuara dhe të titruara të Ginkgo Biloba dhe Bacopa Monnieri, me fosfatidilserinë, Glutaminë, Magnez dhe Vitaminë B6. Ginko dhe Bacopa promovojnë kujtesën dhe funksionet konjitive. Magneziumi dhe vitamina B6 kontribuojnë në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë, në mirëfunksionimin e sistemit nervor dhe metabolizmit.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë e shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 30 tableta x 800 mg

Ginkgo Biloba e.s. tit. 26%

240 mg

Bacopa Monnieri e.s. tit. 20% bacosidi

300,0 mg

 Flavonol glikoside

62,4 mg

 Bakoside

60 mg

Fosfatidilserina

100 mg

Glutaminë

100 mg

Magnez

96 mg

Vitaminë B6

21 mg

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
Farmaci Farmavitta 6 (M.Shyri)Rruga Myslym Shyri,pallati 60,kati l Tirane0692033611
Farmaci Farmavitta 22Tirane Rruga e Barikadave0692033611
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI UNOTirane0692565666
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
LIFEMED SHPK (Farmci Imifarma 6)Tirane Rruga Reshit Petrela nr 870674089009
FARMACI VALBONATirane0692113487
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.