Melatonin Pura Activ

950 Lekë
Suplement ushqyes qe kontribuon ne reduktimin e kohes se nevojshme per te rene ne gjume dhe per te lehtesuar simptomat e efektit Jet lag. Valeriana vepron ne sinergji me Melatoninen, duke favorizuar relaksimin dhe gjumin.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes që kontribuon në reduktimin e kohës së nevojshme për të rënë në gjumë dhe për të lehtësuar simptomat e efektit Jet lag. Valeriana vepron në sinergji me Melatoninën, duke favorizuar relaksimin dhe gjumin.

Melatonina është një hormon natyral i cili gjëndet tek organizmi jonë, por ndonjëherë përqëndrimi i saj bie dhe kjo sjell vështirësi për të rënë në gjumë dhe shqetësime të fjetjes. Suplementimi me melatoninë është zgjidhja më efikase për të luftuar pagjumësinë.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.
Për të marrë maksimumin e efektit të Melatoninës, merrni 1 mg Melatoninë, pak para se të shtriheni për të fjetur. Ndërsa për lehtësuar simptomat e efektit Jet lag merrni 0.5 mg Melatoninë pak para se të shtriheni për të fjetur ditën e parë të udhëtimit dhe disa ditë pasi të këni mbërritur në destinacion.

Paketimi: 30 tableta x 850 mg

Melatonina

1 mg

Valeriana

500 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI MISHELDURRES052420402 / 0694000060
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
FARMACI ERIUSTirane0692176958
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
Farmaci Dite E Nate 7 (Brryli)Tirane Tek Brryli
FARMACI DITE NATE 8 (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI EURO SP.USHTARAK Tirane Tirane SPITALI USHTARAK LAPRAKE0699100137
FARMACI TELMA TIRANERr.5 Maji TIRANE0692343442 , 0699550237
FARMACI DOPPEL HERZ TIRANEPrane 21 Dhjetorit TIRANE
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
Farmaci Endri 2Rr. Ali Demi, ish merkata, njesia 03, Tirane04225544 ,0699417444
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
Farmaci DITE NATE 4_TRTirane Rr Dibres0699910010
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI GREKE_ELPerballe spitaleve _Elbasan0695295190
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI SINANI_VLRruga Hajredin Haxhiraj-Vlore0682035533
FARMACI EBIS_VLOREVLORE
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.