Melatonin Pura Retard

650 Lekë
Suplement ushqyes qe kontribuon ne reduktimin e kohes se nevojshme per te rene ne gjume dhe per te lehtesuar simptomat e efektit Jet lag.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes që kontribuon në reduktimin e kohës së nevojshme për të rënë në gjumë dhe për të lehtësuar simptomat e efektit Jet lag.

Melatonina është një hormon natyral i cili gjëndet tek organizmi jonë, por ndonjëherë përqëndrimi i saj bie dhe kjo sjell vështirësi për të rënë në gjumë dhe shqetësime të fjetjes. Suplementimi me melatoninë është zgjidhja më efikase për të luftuar pagjumësinë.

Përdorimi: 1 mikrotabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.
Për të marrë maksimumin e efektit të Melatoninës, merrni 1 mg Melatoninë, pak para se të shtriheni për të fjetur. Ndërsa për lehtësuar simptomat e efektit Jet lag merrni 0.5 mg Melatoninë pak para se të shtriheni për të fjetur ditën e parë të udhëtimit dhe disa ditë pasi të këni mbërritur në destinacion.

Paketimi: 90 mikrotableta

Melatonina

1 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

  

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci VODO PHARMATIRANE, Rr. Bedri Karapici 0694435298
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI FARMATECH 1Rruga Komuna e Parisit-Tirane0696116244
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
Farmaci Dite E Nate (Brryli)Tirane Tek Brryli
FARMACI DITE NATE (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.