DEFENCE BODY ReduXCELL FOOD SUPPLEMENT

€26.32
Suplement ushqyes qe minimizon celulitin, nxit mikroqarkullimin dhe ka nje efekt drenues. Rekomandohet te kombinohet me trajtimin lokal anticelulit.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 9961

Permban:

Ekstrakte nga bimet Centela, melilotus, ananas dhe rrushit - luftojne celulitin dhe ndihmojne ne drenimin e lengjeve nga indet.

Coleus forsohli - ndihmon ne balancimin e peshes trupore.

Vitamina C - ndihmon ne formimin e kolagjenit natyral.

Perdorimi: Merrni nje tablete ne dite me stomak bosh dhe me shume uje. Nuk rekomandohet te perdoret gjate shtatzanise si dhe nga femijet.

Paketimi: 30 kapsula

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Suplemente
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.