Thigh Support Neoprene (Suport kofshe)

€26.32
Suport kofshe neopren me pore ajerimi. Suporton muskujt dhe ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1198

Pershtatet ne menyre perfekte.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas LinjaveJohn
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.