Termometer Thermodiary Ear

€54.68
Termometer infrared per matjen e temperatures tek veshi.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11459

- Termometer infrared.

- Kryen matjen e temperatures ne zonen e veshit.

- Mund te sinkronizohet me smartphone-in tuaj ose te perdoret si termometer i thjeshte.

- I thjeshte, i shpejte, ptaktik dhe nuk shkakton diskomfort gjate matjes.

-Detektor i shpejte- 1 sekonde.

- Memorizon 25 matjet e fundit.

- Tregon nivelin e baterise.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI ORANGE 039Tirane Kamez Rruga"Bulevard Blu" kati 1 Kamez0694030070
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
Specifikime
Sipas Linjave PIC
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.