Before Treatment Lotion - Tonic

1 950 Lekë
Tonik i pasur me acide frutash dhe acid glikolik me pH 3,5. Ideal per perdorim te perditshem, per eleminimin e papastertive nga lekura. Ndihmon ne neutralizimin e prodhimit te yndyres dhe balancon pH e lekures.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0701

E kombinuar me produktet e tjera te linjes “GLYCOLIC ACID” , pergatit lekuren per trajtimin me acid glikolik.

Perdorimi: Aplikohet pas larjes se fytyres per te neutralizuar pH e lekures dhe per te balancuar prodhimin e yndyres. Ne rast te trajtimit te fytyres me produktet e linjes “GLYCOLIC ACID” aplikohet para kremit me perqindje te ndryshme te acidit glikolik.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.