Radiant Firming Tonic

2 200 Lekë
Tonik pa alkol, i bute dhe me PH (5.5) I tolerueshem nga lekura.
Availability: In stock
SKU: 1123

Perdorimi: Aplikoni tonikun ne fytyre me tampon pambuku ne mengjes dhe ne mbremje

Paketimi: 200 ml

Perberesit: Kolagjen te tretshem

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.