Micellar skin tonic

€20.25
Tonik pa alkool me teknologji inovative micelare, i cili heq gjurmet e make-up-it dhe lekura ngelet e hidratuar dhe e rigjeneruar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10227

Perdorimi: Aplikoni Micellar Skin Tonik ne mengjes dhe ne mbremje me tampon pambuku pas pastrimit me Multi Action Cleansing Balm

Paketimi: 200 ml

Perberja: Izomerat Sakaridi

Acidi Hialuronik

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.