Clarify & Illuminate Toner

2 540 Lekë
Tonik per lekure te thate qe ka nevoje per zbardhim, tonifikim dhe reduktim te shenjave te moshes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Përmban Mitostime™ të testuara klinikisht për lëkurë më rinore

Toniku Clarify & Illuminate përmban Mitostime™ një ekstrakt nga algat ngjyrë kafe që ndihmon në paraqitjen e një lëkure më rinore, Polifenole nga Acai Berry të cilat ruajnë një lëkurë të shëndetshme pavarsisht agjentëve të jashtëm dëmtues, Gotu Kola dhe Aloe Vera që ruajnë dhe mirëmbajnë barrierën hidratuese. Formula gjithashtu përmban niacinamide, bioflavonoide, vitamin C dhe E.

Përdorimi: Pas pastrimit, hidhni një sasi të konsiderueshme nga toniku në një pambuk dhe aplikojeni me delikatesë në të gjithë fytyrën dhe qafën.

Paketimi: 237 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveNOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.