ANAGEN 2 FOR WOMAN

3 200 Lekë
Trajtim kunder renies se flokeve 2 fazor per femrat. Rekomandohet ne gjendjet e stresit, dietave, menopauze, pas lindjes, gjate terapive agresive, etj.
Availability: Out of stock
SKU: 0385

Ampula 1: Permban kompleksin antioksidant BIOSTIMOL qe mbron bulbin e flokut nga radikalet e lira si dhe sulfat zinku qe redukton sekretimin e sebumit i cili ne sasi te shtuar demton rritjen e flokut.

Ampula 2: Lufton renien e flokut nga shkaqe hormonale, ne saje te Serenoa repens dhe acidit laurik. Permban caj jeshil dhe GAG (glukozaminoglikane) me rendesi vitale per folikun e flokut. Shtimi i vitaminave dhe mineraleve permireson metabolizmin e bulbit dhe qelizave te lekures duke ushqyer , hidratuar dhe ristrukturuar boshtin e flokut.

Perdorimi: Pas larjes se flokeve me shampon Anagen, aplikoni ampulen e pare ne floke te lagur duke masazhuar skalpin ne levizje rrethore per disa minuta.
Pas 3 ditesh aplikohet ampula e dyte perseri pas larjes se flokeve. Trajtimi vazhdohet per dy muaj dhe rekomandohet te perseritet 2 here ne vit.

Paketimi: 12 amp x 6ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PINK DHE BLU PHARMTirane Rruga Dali Ndreu,mbi Maternitetin e Ri 0693893026
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI XHELILI Tirane Tirane Allias0697825798 , 0699479409
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ESINFARMA 1Yrshek Kashar Rr. Nozllaku God 1 Tirane0693244939
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Products specifications
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.