ANAGEN 2 FOR MAN

€25.92
Trajtim kunder renies se flokeve 2 fazor per meshkuj. Rekomandohet ne rastet me alopeci, seborre dhe aktivitet sportiv intesiv.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0386

Ampula 1: Permban kompleksin antioksidant BIOSTIMOL qe mbron bulbin e flokut nga radikalet e lira si dhe sulfat zinku qe redukton sekretimin e sebumit i cili ne sasi te shtuar demton rritjen e flokut.

Ampula 2: Lufton renien e flokut nga shkaqe hormonale, ne saje te Serenoa repens dhe acidit laurik. Permban caj jeshil dhe GAG (glukozaminoglikane) me rendesi vitale per folikun e flokut. Shtimi i vitaminave dhe mineraleve permireson metabolizmin e bulbit dhe qelizave te lekures duke ushqyer , hidratuar dhe ristrukturuar boshtin e flokut.

Perdorimi: Pas larjes se flokeve me shampon Anagen, aplikoni ampulen e pare ne floke te lagur duke masazhuar skalpin ne levizje rrethore per disa minuta.
Pas 3 ditesh aplikohet ampula e dyte, perseri pas larjes se flokeve. Trajtimi vazhdohet per dy muaj dhe rekomandohet te perseritet 2 here ne vit.

Paketimi: 12 amp x 6ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.