Apaxil Trattamento Sudor Control Mani/Piedi Notte

€26.49
Trajtim specifik per hiperhidrozen palmare dhe plantare. Produkti normalizon nivelin e djersitjes, pothuajse qe pas aplikimit te trete, duke eleminuar keshtu problemet e perditshme qe mund te keni si pasoje e djersitjes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9777

Eleminon problemet e perditshme si pasoje e djersitjes si psh: ti jepni dikujt doren me duart e djersitura apo kembet te rreshqitshme dhe me nje arome te pakendshme.

Perdorimi: Aplikoni xhelin ne pellemben e dores, ne shputen e kembes dhe midis gishterinjeve ne mbremje, ne lekure te thate e te paster dhe ne mengjes shperlajeni me uje te bollshem.

Apaxil aplikohet cdo mbremje per 7 ditet e para te trajtimit derisa te arrihet niveli i deshiruar i djersitjes. Me pas, perpiquni te reduktoni aplikimet dhe te shihni nese djersitja mbetet ne kontroll.

Rekomandohet te aplikoni kremin Apaxil Trattamento Sudor Control Mani/Piedi Giorno ne mengjes dhe Apaxil Salviette Antitraspiranti gjate dites, sipas nevojes.

Paralajmerim!

- Mos e aplikoni Apaxil-in ne lekure te lagur, te irrituar apo te demtuar.

- Nese lekura eshte e irrituar, nderprisni aplikimin e Apaxil derisa irritimi te jete larguar.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitAntidjerse
Sipas LinjaveApaxil
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.