TRIDERM A.D. SPF 50+

€26.32
Krem me mbrojtje të lartë ndaj diellit SPF 50+, me një teksurë emoliente që përhapet lehtësisht në lëkurë. I përshtatshëm për lëkurat atopike te bebeve, fëmijëve dhe të rriturve, për fytyrën dhe trupin. Rezistent ndaj ujit dhe rërës.
Availability: In stock
SKU: 11535

Përmban:

  •        Filtra UVA, UVB dhe IR- mbrojnë lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezet e diellit.
  •        Nikotinamid- mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm.
  •        B-Glukan- suporton mekanizmat natyral riparues të lëkurës.
  •        Alantoine- me veti rigjeneruese.
  •        L-Karnosinë- ndihmon nw rigjenerimin e lwkurws
  •        Glicerinë, pantenol, vitaminë E.

Përdorimi:

Aplikoni kremin para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni sa herë të jetë e nevojshme. 

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
Farmaci AULONA Vlore Rruga Mustafa Bello Lagjja Isa Boletini kt 10695820553
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.