True Calm™ Veg Capsules

€20.66
• Suport për neurotransmetuesit • Ndihmon në përmirësimin e humorit dhe gjendjes emocionale • Përzierje aminoacidesh me vitamina B dhe valeriana
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11818

True Calm™ është një kombinim aminoacidesh dhe nutrientëve të tyre bashkëveprues të formuluar për të mbështetur prodhimin normal dhe mirëfunksionimin e neurotransmetuesve. True Calm™ përfshin GABA, glicinë dhe taurinë, aminoacide që ndihmojnë në relaksimin e mendjes, ndërkohë valeriana bashkëvepron me receptorët e GABA tek sistemi nervor.

Përdorimi: 1 kapsulë, 1 deri në 3 herë në ditë, me stomakun bosh ose para vakteve.

Paketimi: 90 kapsula

Përbërësit:

Niacin (si Niacinamide) 45 mg 281%

Vitaminë B6 (nga HCl Piridoksine) 8 mg   471%

Magnez (nga Bisglicenati i magnezit) (TRAACS™) 6.5 mg 2%

GABA (Acidi Gama-Aminobutirik) 200 mg *

Glicinë   200 mg *

Taurinë 200 mg *

Inositol 100 mg *

Valeriana (Valeriana officinalis) 25 mg *

Përbërës të tjerë: Hipromelozë (kapsulë celuloze) dhe acid stearik (origjinë bimore)

Specifikime
Sipas LinjaveNOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.