Profumo Monoi

€15.88
Uje i parfumuar, me aromen e embel dhe verore te monoit, i cili ju dhuron momente te paharrueshme te detit dhe rrezeve te ngrohta te diellit.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1903

Paketimi: 35 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitParfum
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.