Acqua di rose BIO&VEGAN

€14.98
Uje trendafili 100% organik i perfituar nga distilimi i Rosa Centifolia dhe Rosa Damascena te njohura per aromen dhe vetite e tyre te mrekullueshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1463

Acqua Di Rose ushtron nje efekt hidratues (vecanerisht per lekurat e thata e te ndjeshme), efekt tonik, antirrudhe, efekt astrigjent dhe dekongjestant, gjithashtu qeteson inflamacionin dhe skuqjen e lekures duke i dhuruar asaj nje ndjenje freskie.

Perdorimi: Aplikoni ujin e trendafilit me nje pambuk ne fytyre dhe dekolte, pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 200 ml

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.