URAGIN

740 Lekë
Suplement ushqyes i cili përmirëson funksionalitetin e rrugëve urinare dhe mbrojtjen e organizmit nga faktorët e jashtëm dhe stresi oksidativ.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11179

Përbërësit

Sasia per dozim

Ekstrakt i tharë i frutave të boronicës (Vaccinium macrocarpon)

250 mg

Ekstrakt i tharë Equisetum arvense

100 mg

Vitaminë C (acid L-askorbik)

50 mg

Përdorimi: 1 tabletë në ditë.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI BARDHI H&BShkoder0682097990
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
FARMACI FATJONI_TRTEK KMY_TIRANE45200130 ,0698339994
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI KAJAN_ELBELBASAN684222820
FARMACI VIVA TIRANEKOMBINAT TIRANE692883699
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
Farmaci Gurabardhi _ELELBASAN Lagjja Aqif Pasha, rruga Jakov Kilica0695253283
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci KATRORI _TRRr Halit Bega pall 9,shk 2, ap 12,Tirane 0686403760
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
Farmaci ELBASANIElbasan Rr /L Hekurudha 0692211750
FARMACI ANIFARMAKombinat_Tirane0693918230
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.