DEFENCE TOLERANCE 200 Ultra-protective cream

€15.39
Ushqen, riparon dhe forcon mbrojtjen e lekures shume te ndjeshme.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2877

Bazuar ne nje formule me pak perberes, ky krem mbron dhe forcon lekuren, duke ndihmuar ne minimizimin e mbindjeshmerise se saj dhe duke lehtesuar cdo ndjesi djegie ose shpimi. Gjithashtu rekomandohet si baze per make up-in.

Permban:

Patenteβ-Glucan / L-Carnitine: Zvogelon skuqjen dhe acarimin, mbron nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

β-Glucan:  Mbeshtet mekanizmat per riparimin e epidermes dhe rrit rezistencen e lekures kunder demtimit te rrezatimit UV.

L-Carnitine: Ka efekt detoksifikues.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe ne darke pas pastrimit te fytyres.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.