Luxury Oil Cleanser

2 850 Lekë
Vaj 100% natyral, per pastrimin e fytyres.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11270

Pastron lehtesisht nga fytyra edhe make up-in rezistent ndaj ujit, duke e lene lekuren tuaj te paster e me shkelqim. Fale permbajtjes se larte te acideve yndyrore omega 3 dhe omega 6 lekura juaj do te jete e bute dhe e lemuar menjehere pas pastrimit.

Perdorimi:

Aplikoni pastruesin ne fytyre, masazhojeni butesisht dhe pelajeni me uje te ngrohte. Me pas rekomandohet perdorimi i MICELLAR SKIN TONIC.

Paketimi: 100 ml

Perberja:

Vaj Camelina Sativa

Vaj Kalendula

Vaj kokosi

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.