Olio di Argan Profumato

€32.00
Vaj antioksidant per kujdesin e trupit dhe flokeve. I parfumuar me vajra esencial nga frutat dhe agrumet.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2730

Vaj argani me veti hidratuese, ushqyese dhe antioksidante. I pasur me omega 6 dhe vitamine E. Hidraton dhe ushqen lekuren dhe floket tuaj, duke i mbrojtur ato nga demtimet qe mund ti shkaktojne agjentet e jashtem atmosferike. Mund ta perdorni sic eshte ose ta kombinoni me kremin tuaj te perditshem. Ideal per te bere floket e thate  e te demtuar te shkelqejne serisht.

Perdorimi: Per lekuren: Masazhoni vajin ne lekure derisa te perthithet plotesisht.

Per floket: Aplikojeni ne te gjithe gjatesine e flokut, lereni te veproje 30 minuta dhe me pas beni larjen normale te flokut.

Per thonjte: Ne darke masazhoni vajin e arganit rreth thonjve per disa minuta.

PerdorimiAplikojeni cdo dite sipas nevojes.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.