Argan Oil, Organic

2 550 Lekë
Vaj Argani 100% organik i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji i Arganit është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave falë përmbajtjes së lartë me acide yndyrore. Ky vaj hidraton, ushqen dhe i jep shkëlqim flokëve si dhe ndihmon në zbutjen, hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës. Përthithet shpejt, lehtësisht dhe ndihmon dhe në ruajtjen e balancës së pH.

Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë dhe tek flokët sipas nevojës.

Përbërësit: Vaj Argani Organik (Argania Spinosa)

Paketimi: 59 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI Alda ShalaDurres Lagj. Nr8 Rr. Alexander Goga Kati 10676361933
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI LONDON & FARMACI URGJENCALagja Drita,Rruga Dervish Hima Burrel0682066750
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI TEASTirane0682198516
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI BOSI_LBLibrazhd051423733
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 260697900167
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.