Avocado Oil

980 Lekë
Vaj Avokado 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji Avokados ka teksturë të dendur dhe ndihmon të mbajë lëkurën elastike, ndërkohë që hidraton dhe zbut lëkurën e thatë. Mund të përdoret dhe si vaj masazhi pasi është i butë, qetësues dhe nuk lë mbetje vajore.

Përdorimi: Aplikojeni cdo ditë sipas nevojës.

Përbërësit: Vaj avokado (Persea Gratissima)

Paketimi: 118 ml

 

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI JULI'S_TRTIRANE0696681685
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI ISI Farma TIRANEPrane Astirit TIRANE693920040 ,0696121711
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI FLORITirane
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
Farmaci DITE E NATE 9TIRANE RR. KAVAJES0699910010
FARMACI BARDHI H&BShkoder0682097990
FARMACI WESTTirane0694005055
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI ANDI BABAMUSTADurres0692213585
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.