Almond Oil 118 ml

790 Lekë
Vaj bajame 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji i Bajames së ëmbël është ideal për të ushqyer dhe rigjeneruar çdo lloj lëkure. Ky vaj përthithet lehtësisht dhe nuk bllokon poret, në këtë mënyrë promovon lëkurë të pastër, të butë dhe të shëndetshme.

Përdorimi: Ngrohni disa pika mes duarve dhe masazhoni zonën e dëshiruar. Për fytyrën, pas pastrimit, masazhoni 3-5 pika nga vaji në lëkurë, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonës rreth syve.

Përbërësit: Vaj nga Bajamja e ëmbël (Prunus Armeniaca)

Paketimi: 118 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
Farmaci Endri 2Rr. Ali Demi, ish merkata, njesia 03, Tirane04225544 ,0699417444
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci VODO PHARMATIRANE, Rr. Bedri Karapici 0694435298
FARMACI EVA ELBASANELBASAN0692277833
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
DYQAN KOZMETIK NATYRAL_TRRR"DIBRES"696369577
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
FARMACI ISI Farma TIRANEPrane Astirit TIRANE693920040 ,0696121711
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI RIALFATirane0697695484
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
Farmaci.alTirane Rruga Grigor Heba, okjekt 2kateshe, kati 10692089606
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI LIFETirane042245522
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
FARMACI ANASTASJA VAJA(GREKE)Rruga Bardhyl TIRANE698357674
FARMACI STELA VLVlore
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI ANDI BABAMUSTADurres0692213585
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.