Almond Oil 473 ml

1 800 Lekë
Vaj bajame 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji i Bajames së ëmbël është ideal për të ushqyer dhe rigjeneruar çdo lloj lëkure. Ky vaj përthithet lehtësisht dhe nuk bllokon poret, në këtë mënyrë promovon lëkurë të pastër, të butë dhe të shëndetshme.

Përdorimi: Ngrohni disa pika mes duarve dhe masazhoni zonën e dëshiruar. Për fytyrën, pas pastrimit, masazhoni 3-5 pika nga vaji në lëkurë, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonës rreth syve.

Përbërësit: Vaj nga Bajamja e ëmbël (Prunus Armeniaca)

Paketimi: 473 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI Alda ShalaDurres Lagj. Nr8 Rr. Alexander Goga Kati 10676361933
FARMACI LIVIDATirane042360334
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora0682378748
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI JON TRIsh Blloku-Tirane0695832940
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI INTERNACIONAL_2006Shkoder0692462090
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
Farmaci Orange Farmaci ElbElbasan Lagja aqif Pasha nr7/440-n.70698263223
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane0692265057
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO0694893930
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE04 2359286
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
FARMACI KANANITirane0672599599
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
FARMACI VITA Shkoder (MIRELA FUSHAJ)Shkoder Rr"Jeronim De Rada", Nr 1/6340682010104
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI ANA 12_TRTirane0697735068
Farmaci ORANGE 003 FARMACI SHPKTirane, Rruga 3 Deshmoret , objekti 3/3 shk 3 0675982813, 0692209778
FARMACI BORA Tirane Tirane Perb Pirro Mani Ali Demi042378370
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI HENRI_TRTIRANE, PAZARI I RI,RR" LUIGJ GURAKUQI"0692318398
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE
FARMACI KLODETA_VLVLORE
FARMACI NUSHI _LULushnje0698336176
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI LEO FARMATirane0692642920
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI ALBA DERVISHI_TRMYSLYM SHYRI_Tirane0693625833
FARMACI SAGEL DURRESDURRES682001311
FARMACI ERISA TIRANEPrane oxhakut TIRANE042251861
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.