Olio di Mandorle Dolci Kenaf Karkade

€15.80
Vaj bajame i parfumuar me vaj esencial kenaf karkade (Hibiscus cannabinus)
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2269

Vaji i bajames 100% i paster eshte nje nga vajrat me te perdorur ne produktet kozmetike dhe ne receta natyrale. Ekzistojne 2 lloje te ketij vaji: i embel dhe i hidhur, por vaji i bajames se embel eshte me i keshillueshem per perdorim.

Vaji i bajames se embel eshte i pasur me acide yndyrore te shendetshme si acidi oleik (omega-9) dhe acid linoleik (omega-6) gjithashtu permban vitamina A, B dhe E te cilat jane esenciale per nje lekure te shendetshme. 

Ky vaj hidraton dhe ushqen lekuren duke rritur elasticitetin e saj, perfshire dhe lekuren e bebeve, trajton, ushqen dhe forcon floket, parandalon strijat gjate shtatezanise dhe gjithashtu mund te perdoret si vaj masazhi.

Perdorimi: Rekomandohet te aplikohet 1 here ne dite. Nuk ka nevoje per shperlarje.

Paketimi: 250 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI MIRCE TRRr "AliDemi", ndertesa nr.79, Tirane0695415010
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI PRANVERAFier
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.