Olio di Mandorle Dolci Seta Fior di Loto

1 950 Lekë
Vaj bajame i parfumuar me vaj esencial nga zambaku i ujit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2268

Vaji i bajames 100% i paster eshte nje nga vajrat me te perdorur ne produktet kozmetike dhe ne receta natyrale. Ekzistojne 2 lloje te ketij vaji: i embel dhe i hidhur, por vaji i bajames se embel eshte me i keshillueshem per perdorim.

Vaji i bajames se embel eshte i pasur me acide yndyrore te shendetshme si acidi oleik (omega-9) dhe acid linoleik (omega-6) gjithashtu permban vitamina A, B dhe E te cilat jane esenciale per nje lekure te shendetshme. 

Ky vaj hidraton dhe ushqen lekuren duke rritur elasticitetin e saj, perfshire dhe lekuren e bebeve, trajton, ushqen dhe forcon floket, parandalon strijat gjate shtatezanise dhe gjithashtu mund te perdoret si vaj masazhi.

Perdorimi: Rekomandohet te aplikohet 1 here ne dite. Nuk ka nevoje per shperlarje.

Paketimi: 250 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/3640672315574
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.