Bergamot Oil

2 500 Lekë
Vaj esencial bergamot (Citrus bergamia) 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aromë: e ëmbël, frutash

Vetitë: inspiruese, gjallëruese, frymëzuese

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Kombinohet mirë me vaj cedarwood, rosewood, mandarine dhe kamomili

Metoda e Përpunimit: I presuar në të ftoftë nga lëkura e freskët e frutit

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI BISHOLLA 2_VL VLORE0692984008
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.