Olio Essenziale Di Eucalipto

850 Lekë
Vaj esencial eukalipti, 100% i paster.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2281

Aroma: e fresket, balsamike, barishtore

Perdorimi: Per aromaterapi. Per cdo perdorim tjeter hollojeni me pare me nje vaj baze si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame. Veti stimuluese dhe motivuese. I dobishem ne rastet e pagjumesise, marramendjeve etj.

Paketimi: 10 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.