Clove Oil, organic

1 050 Lekë
Vaj esencial karafili (Eugenia caryophyllus) 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aromë: E ëmbël dhe e fortë

Vetitë: E ngrohtë, qetësuese, inkurajuese

Metoda e përpunimit: I distiluar në avull nga karafili

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër, hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj i farave të rrushit, vaj ulliri  ose vaj bajame.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI BISHOLLA 2_VL VLORE0692984008
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.