Lavender Oil

2 100 Lekë
Vaj esencial lavande (Lavandula angustifolia) 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aromë: lule

Vetitë: qetësuese, balancuese, normalizuese

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 3 pika vaj lavande dhe vaj mente dhe vaj kamomili në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga majat e luleve.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI WESTTirane0694005055
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.